Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Acer AS1-533-C4KB N3450
 
Шифра: 676
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

Notebook Acer AS1-533-C4KB N3450
15.6" HD multi-touch LED-backlit
Intel N3450 QuadCore up to 2.2GHz
4GB DDR3 RAM, 500GB HDD
Intel HD Graphics, DVD-RW
LAN, Wi-Fi, Webcam
Цена: 14,990  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани