Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook ASUS X543MA-DM633 ( GRAY )
 
13,490  Ден
Шифра: 700
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ASUS X543MA-DM633 ( GRAY )
• - Intel® Celeron® N4000 Processor (4M Cache
• up to 2.6 GHz)
• 4GB DDR4 2400MHz (on-board)
• 256GB SSD
• W/O ODD
• Intel HD Graphics
• BT4.0
• 3xUSB (2x2.0
• 1x3.0); VGA WebCam
• HDMI
• 2kg
• no LAN
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion
• 15.6" FULLHD LED (1920x1080) non-glare
• PN: 90NB0IR7-M15400    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани