Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Netbook Power adapter 48W
 
900  Ден
Шифра: 720
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

ITEM CODE: NBP48C-EU
48W NETbook Power Adapter Auto-Voltage Carton Paking

48W NETbook Power Adapter Automatic Voltage - 6 Tips

Detail:

Input : 100-240V 1.2A 50/60Hz
Output: 12-20V 4Amps(MAX)
Power: 48W (MAX)
Size: 89x36.5x27mm
Weight: 360g    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани