Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka ST VC-2200WWT CYCLОNE FILTER EDITION
 
Шифра: 727
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

ST VC-2600JBT CYCLОNE FILTER EDITION
• Superior Technology
• Правосмукалка со Циклон филтер - ТВИСТЕР
• 2600W моќност на моторот
• Сина боја
• Трајна платнена кеса
• 2.5л капацитет на трајната кеса
• ХЕПА филтер
• Контрола на брзината
• Телескопска цевка
• Специјална вградена кутија за чување на аксесоарите и четките
• 2 вклучени четки за чистење
• 5м должина на кабел
• автоматско вовлекување на кабелот
Цена: 2,750  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани