Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Monitor LED 19" LG 19M38A-B LED 1366 x 768 VGA 5ms 16:9 Black
 
3,990  Ден
Шифра: 790
Бренд: .
Гаранција: 36  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

19.5" W LED-backlight
Resolution (max.): 1366 x 768
Response Time: 5 ms
Display Color: 16.7 million
Terminals: VGA    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани