Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook Power Adapter 90W for DELL
 
Шифра: 795
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 6  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

N3301 AC Adapter for PA-10 for Dell Inspirion 6400,8600,1501,9300 19.5V/4.62A/90W
Цена: 900  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани