Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Monitor LED 19" LG 19M38A-B
 
Шифра: 80
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ???
 
Информации за производот:

Display
18.5" (16:9) Screen Size
LED Display
200cd/m² Brightness
Mega ∞ DCR (Static 600:1) Contrast Ratio
1366 x 768 Resolution
5ms Response Time
90° / 65° Viewing angle
16.7M Color Support
Interface
D-sub x 1ea
Цена: 4,290  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани