Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB Universal Car Charger 2A Dual socket
 
250  Ден
Шифра: 814
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

USB charger, compatible with most portable devices:
- Apple products (Iphone, Ipad, Ipod),
- smartphones,
- mobile phones,
- tablets,
- MP3/MP4,
- other.
Specification: - input: AC 100-240V, 50/60Hz - output: DC 5V 1A    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани