Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Serial Port Header
 
Шифра: 815
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

CCDB9RECEPTACLE DB9 serial port receptacle on bracket housing, 25cm
Internal flat cable for the motherboard's serial port: IDC 10pin to the DB9M connector on the metal bracket
Цена: 73  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани