Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Set Top Box LDK ST-M2 Full HD USB HDMI PVR TIMESHIFT DVB-T/MPEG-4 w/Remote
 
Шифра: 822
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

ONE FOR ALL SV9015
Non Amplified indoor antenna Eco Line
DVB-T/T2
DAB/DAB+
range 0-5km
FM/VHF/UHF
IEC male connector
Horizontal and vertical polarization
1m coaxial cable
Rotatable
Tiltable
With telescopic antennas
Цена: 1,250  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани