Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka ST Carisma
 
3,290  Ден
Шифра: 832
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST Carisma
• Superior technology
• Правосмукалка со водена филтрација
• 2300W
• телескопска цевка
• водено чистење капацитет 12Л
• Проток на воздух 45л/сек
• Вшмукувачка моќ 2000 мм H2О
• Црно Зелена боја    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани