Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
TV TELEFUNKEN 24HB4600 24"
 
Шифра: 839
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

TELEFUNKEN 24HB4600
• 24`` (61cm) ULTRA SLIM LED TV
• HD Ready
• Resolution 1366x768
• 100Hz CMP
• Contrast 3000 : 1
• MPEG4
• DVB T/C
• Surround sound
• PVR
• Hotel mode (Passive)
• HDMIx1
• USB x1
• Scart
• VGA(PC in) x1
• Headphone out
• Digital audio out
• CI+ Slot
• Slim bezel
• Black color
• Square stand
Цена: 7,290  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани