Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
USB printer kabel 4.5m
 
150  Ден
Шифра: 850
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Features
-USB cable A plug/B plug
-30u" gold-plated contacts suitable for USB 2.0 high-speed data transfer

Specifications
-Moulded
-Bulk packing
-Black color
-Professional series
-Length: 4.5 m (6 ft)    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани