Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Telephone Panasonic KX-TGC310FX
 
Шифра: 862
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

Telephone Panasonic KX-TGC310FXB Black
2.5D Arc HD Touch Screen,Life Waterproof
Support SIM Card (GSM), inbuilt HD Camera.
Adsorption Charge
Original Crown operation: Crown Controls Zoom in and out; Crown switches interface
4.0 Bluetooth Music,Magic sound entertainment
Цена: 1,590  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани