Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Notebook ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450
 
13,990  Ден
Шифра: 871
Бренд: .
Гаранција: 24  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

ASUS X540NA-GQ045 - Intel Quad-Core Celeron N3450 (2M Cache up to 2.2 GHz)
• 4GB DDR3 1600MHz (on-board)
• 500GB 5400rpm
• W/O ODD
• Intel HD Graphics
• BT4.0
• 3xUSB (1x2.0
• 1x3.0
• 1x3.1); VGA WebCam
• HDMI
• VGA port
• 2kg
• no LAN
• 33WHrs
• 3-cell Li-ion
• 15.6`` HD LED (1366x768) non-glare
• PN: 90NB0HG1-M03120    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани