Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Cable VGA 10m
 
690  Ден
Шифра: 873
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Features
-VGA monitor HD15M/HD15M 30M cable
-Premium quality dual-shielded d (braiding & foil) with ferrite core.

Specifications
-Moulded
-Long screws
-Bulk packing    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани