Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Adapter MHL micro USB to HDMI
 
590  Ден
Шифра: 874
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Sends PC video output to 8 monitors
* 1 input HD DB15 female connector
* 8 output HD DB15 female connectors

* Resolution: up to 2048x1536 pixels
* Horizontal sync frequency range: 30-200 KHz
* Vertical sync refresh range: 43-150 HZ
* Bandwidth: 200MHz at -3dB
* Power supply adapter: DC 7V 500mA, 2 mm center pin
* Dimensions L x W x H, mm: 191x85x55    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани