Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Klima Haier Tundra AS18TD2HRA/1U18EE8ERA SMART WIFI
 
34,000  Ден
Шифра: 899
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Energy Class B / B
Power Supply 220-240V / 50Hz
Cooling Capacity 3200 W
Heating Capacity 3500 W
Cooling Power 1060 W
Heating Power 1020 W
Airflow 500 m3/h
Indoor / Outdoor Noise Level 32-40 / 54 dB(A)
The Type and Amount of Gas R410 a / 700 g
Net Weight With/Without Packaging 9 / 28 kg

Гаранција 1+1+1 год. Со годишно одржување од овластениот сервис    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани