Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Klima Haier Tundra AS12TA2HRA/1U12BE8ERA SMART WIFI READY
 
23,500  Ден
Шифра: 900
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Haier AS12GB3HRA/1U12BE6ERA
• ИНВЕРТЕР Клима уред со Ефективен режим за затоплување до -15 степени
• 5 години гаранција на компресор
• Бела Боја на внатрешната единица
• Тивок режим на работа
• 12.000BTU
• Моќност 3.5KW на ладење (од 5 до 43 степени целзиусови)
• 3.7KW на греење (од -15 до 24 степени целзиусови)
• COP (kW):3.8
• EER (kW):5.6
• Антибактериски Филтер
• Јонизатор
• усмерување на воздухот: горе/доле автоматски
• лево десно мануелно
• природен ветер
• Тајмер
• Далечински управувач
• A+ Енергетска класа
• Бучност на внатрешна единица 33/43дб
• Бучност на надворешна единица 53дб
• Гас за разладување R-410A    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани