Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka ST VC-2000WTT
 
Шифра: 92
Каталошка ознака:
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ????
 
Информации за производот:

ST VC-1800WT
• Superior Technology
• Правосмукалка
• 1800W моќност на моторот
• бела боја со сини тркалца
• Трајна платнена кеса
• 2 вклучени четки за чистење
• пластични цевки во 3 дела
• 5м должина на кабел
• автоматско вовлекување на кабелот
Цена: 2,190  Ден


    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани