Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
TV Wall Mount Bracket 23-42" w/Tilt
 
690  Ден
Шифра: 922
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Fit for most 23”-42” LED, LCD TVs
Tilt -8°~+15°
Max. VESA: 200x200
Mounting profile: 55mm
Support flat panel TVs up to 25kg/55lbs    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани