Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Printer Brother DCP1510 Laser
 
5,990  Ден
Шифра: 94
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Brother DCP1510 Laser Printer
• Scaner
• Copier
• Compact design
• Print speed 20 ppm
• Resolution 2400x600
• Hi-speed USB 2.0 interface
• GDI
• 150 paper input tray Scan to E-Mail/Image/File    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани