Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Power Bank Manta 4000mAh
 
400  Ден
Шифра: 955
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

Accesories: microUSB cable
Weight: 115 g
Capacity: 4000 mAh
Input (microUSB): 1x 1A
Output (USB): 1x 1A
Product size: 97x45x25 mm    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани