Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Power Bank Omega Portable for Smartphone and Tablet 2000mAh White Credit Card w/microUSB
 
450  Ден
Шифра: 956
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Specifications

Article type
Lithium-polymer (Li-Pol)

Capacity
2,000 mAh

Determined for
Mobile phones and similar devices

Width
62 mm (6.2 cm)

Height
96 mm (9.6 cm)    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани