Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Earphones Trevi HD 635
 
200  Ден
Шифра: 961
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

- Transducer Ø 13.7 mm Mylar;
- Frequency Response: 20-20.000Hz;
- Impedance: 32 ohms ± 10%;
- Sensitivity: 96 dB at 1 kHz;
- Cable length: 1.2. m ± 10%;
- Connector Ø 3.5 mm;
- Weight: 5 gr.    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани