Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka DAEWOO RCC-153
 
2,490  Ден
Шифра: 971
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: НЕМА
   
Информации за производот:

DAEWOO RCC-153
• 1400W
• Правосмукалка со сад/канистер
• 1.5л капацитет на садот
• сина боја
• телескопска цевка
• бучност 73дб
• копче за вклучување и исклучување на самата правосмукалка    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани