Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Digitalna Vaga ST BS-E180 SNOW
 
750  Ден
Шифра: 976
Бренд: .
Гаранција: 0  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST BS-E180 SNOW, Superior Technology, Дигитална телесна вага, Апликација од снежни мотиви - Зима, XXL платформа од темперно стакло 6мм, голем ЛЦД Дисплеј, 180кг капацитет, градуација од 100гр, автоматско вклучување и исклучување, индикатор за преоптоварување и за слаба батерија, опремена со 4 прецизни сензори, користи 1x CR2032 батерија која е вклучена



    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани