Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Printer Brother HL1110 Mono Laser
 
3,690  Ден
Шифра: 98
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

Brother HL1112 Mono Laser Printer,
Compact design,
Print speed 20 ppm,
Resolution 2400x600,
Full-speed USB 2.0 interface,
GDI, 150 paper input tray,
Starter toner up to 700pgs,
Standard toner TN1030 (TN1050),
Black - HL1112EYJ1    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани