Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pegla za Kosa ST HS-O240RC
 
690  Ден
Шифра: 993
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST HS-Y230T
• Superior Technology
• Пегла за коса
• Црна боја
• Керамички плочки
• Четиристепена селекција на темепратура
• 230 степени максимална температура
• 130W
• Систем против прегревање
• Индикатор за вклучено/исклучено    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани