Skip Navigation Links
ПРЕБАРУВАЊЕ
Дел од називот:
Категорија:
Бренд:
   
 
 
 
КАТЕГОРИИ
Skip Navigation Links
 
БРЕНДОВИ
Skip Navigation Links
 
 
Опис на Производот
 
 
Pravosmukalka ST VCC-4400HWT
 
2,490  Ден
Шифра: 994
Бренд: .
Гаранција: 12  месеци
Залиха: ИМА
   
Информации за производот:

ST VCC-2600BTS
• Superior Technology
• Правосмукалка со канистер
• 2600W моќност на моторот
• зелена боја
• 1.5л капацитет на канистерот
• ХЕПА филтер
• Контрола на брзината
• Телескопска цевка
• 2 вклучени четки за чистење
• 5м должина на кабел
• автоматско вовлекување на кабелот    
   
МОЈА КОШНИЧКА
(0) Производи во Кошничката
 
 
НАЈНОВ ФЛАЕР
 
ПРАТИ ПОРАКА
Име:
E-mail:
Телефон:
Опис:
 
FACEBOOK
 
     
   
Почетна | Маркет | Софтвер | Услуги | За Нас | Контакт
© МедиаНет компјутерс ДООЕЛ, Кочани